MapaMAPA GÓR OPAWSKICH
 Jedyna interaktywna mapa regionu w internecie !!
Całkiem nowa mapa Gór Opawskich w naszej witrynie !!
Prezentujemy Wam nową wersję mapy turystycznej Gór Opawskich. Jest to jedyna interaktywna mapa tego regionu w internecie !! Obecnie naniesiono na nią 308 punktów (miejsc) przydatnych turyście są to m.in: atrakcje, kościoły, zabytki, szczyty oraz niektóre obiekty noclegowe. Ponadto na mapie znajduje się pełna sieć szlaków turystycznych (piesze, narciarskie) z aktualnym przebiegiem. Umieściliśmy również zapomnianą, wschodnią, głubczycką część Gór Opawskich, która pomijana jest przez wszystkie przewodniki i mapy tego pasma oraz część czeską Zlatohorską Vrchovinę.
Mapa bardzo przydatna jest turystom odwiedzającym Góry Opawskie. Dzięki niej nie trzeba kupować papierowego wydania, aby zapoznać się z atrakcjami i siecią szlaków. Po kliknięciu na interesujące nas miejsce pojawi się krótki opis. Więcej znajdziesz w naszej witrynie. Przeglądanie mapy polecamy z widokiem satelitarnym.

Polecamy pobrać plik KML (POBIERZ). Dzięki temu będzie można korzystać z elektronicznej mapy na szlaku za pomocą np. smartfonu czy tabletu. Dla systemu Android dobrą aplikacją jest OruxMaps. Wystarczy wgrać plik i pobrać kafle mapy, wtedy możemy już korzystać z e-mapy offline w każdym miejscu.
Mapa będzie stale rozbudowywana i aktualizowana. Jeżeli zauważyli Państwo jakiekolwiek nieprawidłowości: błędy w treści, lokalizacji punktów itp. bądź chcielibyście podzielić się swoją opinią proszę dać znać na adres: opawski1@wp.pl z dokładnym opisem błędu.
Jesteś właścicielem obiektu noclegowego na terenie Gór Opawskich i chcesz aby znalazł się na mapie ?? Pisz na: opawski1@wp.pl

1 komentarz: