O serwisie

PORTAL TURYSTYCZNY GÓRY OPAWSKIE
WWW.GORYOPAWSKIE.EU

TURYSTO!
Trafiłeś na stronę w całości poświęconą Górom Opawskim, najdalej na wschód wysuniętemu pasmu polskich Sudetów. Pamiętaj jednak, że duża część pasma znajduje się również po czeskiej stronie i tam nazywana jest Zlatohorską Vrchoviną. To jedyny serwis w sieci tak obszernie opisujący ten region. Znajdziesz u nas wiele wskazówek jak ciekawie spędzić czas w Górach Opawskich. Przeglądając stronę natrafisz na obszerne artykuły wzbogacone zdjęciami o atrakcjach i historii miejsc, także tych obecnie już zapomnianych, odkryjesz tajemnicze legendy, zapoznasz się z opisami szlaków wraz z mapami. Przyda Ci się także szczegółowa, interaktywna mapa turystyczna, jedyna taka w internecie. 
Od kilku lat patronujemy długodystansowym rajdom: Rajd Prudnik-Pradziad i Prudnicki Maraton Pieszy.   
Jeśli chcesz być na bieżąco polub nasz profil na Facebooku, tam zapowiadamy wydarzenia turystyczne oraz codziennie serwujemy dawkę pięknych zdjęć z Gór Opawskich! 

O MNIE
Urodziłem się i mieszkam w Prudniku u podnóża Gór Opawskich. Moją pasją jest fotografia, długodystansowe wędrówki górskie i jazda rowerem. Interesuję się historią regionalną, dlatego w lipcu 2012 r. postanowiłem założyć niniejszą stronę pod adresem www.goryopawskie.bnx.pl, ciągle rozbudowuję portal i od kwietnia 2017 r. w całkiem nowej odsłonie zyskał nowy adres.  Witrynę od początku prowadzę samodzielnie.
Ze swoich wędrówek po innych górach piszę relacje, które wraz ze zdjęciami możecie przeglądać na stronie.
Przyznam się, że moim ulubionym, najpiękniejszym spośród wszystkich szczytów górskich jest Biskupia Kopa, darzę ją sentymentem, to od niej zaczynałem pierwsze wycieczki i tutaj zrodziła się moja miłość do gór! :D
Administrator: Dawid

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować (uwagi, pytania, chęć współpracy itd.) w sprawie serwisu pisz na: opawski1@wp.pl

Polub nas na Facebooku: www.facebook.com/GoryOpawskie
Kanał na Youtube: www.youtube.com
Profil Google+: Google+ Góry OpawskieKOPIOWANIE I UDOSTĘPNIANIE TREŚCI ORAZ ZDJĘĆ, BEZ ZGODY ZABRONIONE !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz