Zaproszenie na prelekcję w Prudnickim Ośrodku Kultury


ZAPROSZENIE! 😁
Ten rok obfituje u mnie w tego typu wydarzenia. Serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie z adminem portalu. 😁 Tym razem Prudnik!

Naturalnym środowiskiem dla mnie jest górski szlak, aparat w dłoni i przekazywanie wiedzy "na żywo w terenie" podczas wędrówek lub przelewanie swojej pasji na stronę internetową. Teraz będzie okazja opowiedzieć i pokazać trochę gór na spotkaniu krajoznawczym w Prudnicki Ośrodek Kultury.

O czym będzie podczas spotkania? 😊
Przede wszystkim o Górach Opawskich, miejscu, w którym żyje od urodzenia i szczególnie miłuje. Wspomnę jak to wszystko się zaczęło. Opowiem o portalu Góry Opawskie (goryopawskie.eu), który tworzę od 12 lat będącym zarówno portalem turystycznym regionu i moim pamiętnikiem z podróży.
Będzie też o wędrówkach po nieco dalszych pasmach, Sudetach, Beskidach, czy dłuższych wyprawach tj. Główny Szlak Sudecki czy Główny Szlak Beskidzki.
Oczywiście opowiem też o fotografii, będzie sporo zdjęć, bo przecież aparat towarzyszy mi na każdej wycieczce... 📷

Gdzie i kiedy?
Miejsce: Prudnicki Ośrodek Kultury
Kiedy: 26 kwietnia 2024 r. godz: 18:00 📆

Zapraszam! 😁

Ps. Wiem, że część z Was mieszka wiele kilometrów stąd. To osoby, które śledzą mnie od lat, najczęściej poznane gdzieś na górskim szlaku i też chciałby uczestniczyć w spotkaniu. Dla tych z daleka powstanie też relacja filmowa z prelekcji. Jeśli takowa będzie, pojawi się za jakiś czas w moich mediach społecznościowych.

Jeśli podoba Ci się moja twórczość i chciałbyś wesprzeć działalność portalu postaw mi symboliczną kawę!😊
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Góry Opawskie , Blogger