Zaproszenie na spotkania autorskie admina portalu/bloga Góry Opawskie


Serdecznie zapraszam na dwa spotkania... ze mną. 😁 Choć najlepiej czuje się na górskim szlaku z aparatem w dłoni przekazując swoją wiedzę "na żywo w terenie" znajomym na wycieczce lub przelewając swoją wiedzę na stronę internetową, teraz po raz pierwszy będzie okazja zrobić to w sposób bardziej oficjalny i opowiedzieć o swojej pasji na spotkaniu krajoznawczym.
    Pierwsze spotkanie odbędzie się dzięki gościnności Centrum Kultury im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach i Klubu Przewodników PTTK Gwarek przy oddziale PTTK w Głuchołazach. 
Miejsce: Centrum Kultury w Głuchołazach
Kiedy: 18 stycznia 2024 r. godz: 18:00 📆

    Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się w terminie głuchołaskiego spotkania niespodzianka. 😁 Zaproszenie do przygotowania prelekcji otrzymałem także od Klubu Górskiego "Świstak" przy oddziale PTTK Śląska Opolskiego w Opolu oraz Nyskiego Domu Kultury. Zatem kolejna prelekcja z moim udziałem odbędzie się 📆 9 lutego 2024 r. o godz: 18:00 w Punkcie Informacji Turystycznej w Nysie (Bastion św. Jadwigi).


O czym będzie podczas spotkań? 
Przede wszystkim o Górach Opawskich, miejscu, w którym żyje od urodzenia i szczególnie miłuje od kilkunastu lat. Wspomnę jak zaczęła się moja pasja do gór, wędrówek i fotografii. Opowiem o portalu Góry Opawskie - goryopawskie.eu, który tworzę od 12 lat będącym nie tylko portalem turystycznym regionu, ale też moim pamiętnikiem z podróży.
Będzie też o wędrówkach po innych górach, Sudetach, Beskidach, czy nieco dłuższych wielodniowych wyprawach takich jak Główny Szlak Sudecki czy Główny Szlak Beskidzki.
Oczywiście opowiem też o fotografii, będzie trochę zdjęć, bo przecież aparat towarzyszy mi na każdej wycieczce... 📷

Zapraszam! 😊

Ps. Wiem, że część z Was mieszka wiele kilometrów stąd. To osoby, które śledzą mnie od lat, najczęściej poznane gdzieś na górskim szlaku i też chciałby uczestniczyć w spotkaniu.  Być może dla tych z daleka powstanie też relacja filmowa z prelekcji. Jeśli takowa będzie, pojawi się za jakiś czas w moich mediach społecznościowych.

Jeśli podoba Ci się moja twórczość i chciałbyś wesprzeć działalność portalu postaw mi symboliczną kawę!😊
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Góry Opawskie , Blogger